Uued joogid

A / B / C / E / G / H / L / M / N / P / T / W / X /

H

Harvey’s Bristol Cream
Beam Brands

Tootja: Harvey’s
Piirkond: Jerez
Alc.%: 17,5%
Viinamarjasort: Palomino Pedro Ximénez
Tootekirjeldus: Harvey’s toodab hispaania šerrisid Jerezi piirkonnas aastast 1796. Lipulaev Harveys Bristol Cream on enimmüüdud šerri maailams. Harvey’s Bristol Creami unikaalne kooslus on saavutatud Oloroso, Amontillado, Fino ja Pedro Ximenez veinide kokkusegamisest.
Sherry on kangustatud vein, mis on saadud erinevate veinide segamise tulemusena ning mis on küpsenud tammevaatides. Sherry´t on toodetud sajandeid Jerez de la Frontera linna ümbruses Edela-Hispaanias. Antud regioonis on rohkem kui 14 000 hektarit maad viinamarjaistanduste all ning antud piirkonda peetakse üheks vanimaks ajalooliseks veinivalmistamise piirkonnaks. Ka sherry on saanud oma nime endisest Jerez´i linna nimest, milleks oli Scheris. Harveyú Bristol Cream on enimmüüdud sherry maailmas.
Värvus: Kaunis kuldkollane
Aroom: Mitmekülgne kooslus rosinast, karamellist, vaniljest ja röstitud pähklist.
Maitse: Magus, täidlane, silitavalt pehme. Tunda rosinat, röstitud karamelli, toffeed ja kerget suitsust aplesini koort.
Toidusoovitus: Juustukook, puuviljatort, leivapuding, crème brulée. Kui serveerid jää ja apelsinilõiguga, siis sobib nii aperitiiviks kui digestiiviks. Puhtalt sobib suurepäraselt nautimiseks dessertveinina.
Serveerimis-temperatuur: Vastavalt soovile kas toasoojana, jahutatuna või jääga.

Heering Cherry

Danish Distillers, Taani

Heering Cherry on kirsiliköör, mida Taanis on sama, originaalse retsepti järgi valmistatud juba aastast 1818.

Heering Cherry valmistatakse Taanis kasvanud küpsetest kirssidest, millele lisatakse alkoholi ja maitseaineid. Likööri valmistamiseks kasutatav haruldane kirsisort Stevns kasvab peamiselt Skandinaavia ilmastikus. Enne pudelitesse villimist küpseb magusalt kirsimaitseline liköör tammevaatides vähemalt kolm aastat.

Heering Cherry´t eksporditakse enam kui sajasse riiki. See suurepärane liköör sobib nautimiseks kas puhtalt või jääga, samas on ta ka soositud kokteilikomponendina (Singapore Sling).

Hennessy Paradise
Kraad: 40%

Tootekirjeldus:
Hennessy Paradis konjak on erakordne segu erinevatest eau-de-vie´dest mis on välja valitud nende rikkaliku struktuuri, eriti silmapaistva kvaliteedi ja pikaajalise küpsemisperioodi alusel.

Buketis ilmneb soojade aroomide plahvatuslik areng (pipar, vürtsid, milles äratuntav uimastav lillelõhn).

Maitse õrn ja täidlane, eriliselt tugeva järelmaitsega.
Konjaki olemus, peenus ja õrn mõrusus on omavahel haruldases tasakaalus. Perfektne maitseharmoonia.
Hennessy Richard
Kraad: 40%

Tootekirjeldus:
Hennessy Richard konjak on eriline segu rohkem kui 100-st erinevast eau-de-vie´st, mis kõik on pärit üle 50 aasta vanustest destillaatidest. Osa konjakis leiduvatest eau-de-vie´dest pärinevad 1800 algusaastatest.

Richard Hennessy maitsmine on eriline sündmus, mis vajab ka spetsiaalset atmosfääri.
Richard Hennessy tuli turule 1996.aastal, et jäädvustada firma looja mälestust, kui tegude ja inspiratsiooni musterkuju.

Hine Antique XO

Thomas Hine & Co, Prantsusmaa

Hine nimelist konjakit tuntakse kui eliitkonjakit. Hine on tõeline luksusbränd konjakite seas, olles tuntud kui heade aastakäikude spetsialist maailmas.

Hine Cognac tuleb Prantsusmaa Cognac´i maakonna parimatelt viinamarja kasvualadelt Grand ja Petit Champagne`st. Hine Cognac loob oma kohalolekuga luksusliku ja elitaarse atmosfääri, milles on tunda aastate ja inimeste pühendumus, meisterlikkus ja väärikus.

Hine Antique XO on tipp konjakimaailmas. Luksus, elitaarsus, prestiiþ, au ja väärikus on omadused, millega Hine XO konjakit asjatundjate poolt iseloomustatakse.

Hine Antique XO on segatud rohkem kui 40-st konjakist, mis on küpsenud tammevaadis üle ühe põlvkonna. Hine Antique XO on sametise, tasakaalus, sügava ja pika järelmaitsega.

Hine Antique XO on elitaarne luksus.

Hine Rare VSOP

Thomas Hine & Co, Prantsusmaa

Hine nimelist konjakit tuntakse kui eliitkonjakit. Hine on tõeline luksusbränd konjakite seas, olles tuntud kui heade aastakäikude spetsialist maailmas.

Hine Cognac tuleb Prantsusmaa Cognac´i maakonna parimatelt viinamarja kasvualadelt Grand ja Petit Champagne`st. Hine Cognac loob oma kohalolekuga luksusliku ja elitaarse atmosfääri, milles on tunda aastate ja inimeste pühendumust, meisterlikkust ja väärikust.

Hine Rare VSOP on luksuslik konjak VSOP parimatelt meistritelt. Elitaarne Hine VSOP on tunnustatud üle maailma. Hine VSOP lihtne, kuid väärikas pakend on vihje konjaki suurepärasele kvaliteedile.

Hine Rare VSOP on väärikas kingitus ja luksus erilisteks hetkedeks.