Uued joogid

A / B / C / E / G / H / L / M / N / P / T / W / X /

G

Gammel Dansk

Danish Distillers, Taani

Gammel Dansk on bitter, mis on segatud 29 erinevast ürdist, maitsetaimest ning marjast. Joogi on loonud kolme-aastase katsetamise tulemusena Taani Roskilde viinatehase tootmisjuht J.K. Asmund.

Gammel Dansk sisaldab pihlakamarju, pomerantsikoort, aniisi, muskaatpähklit, kaneeli, loorberilehti, ingverit jne. Lõplik retsept on loomulikult saladus. Mitmete tervislike ainete koosmõjust sünnib stiilne, puhas ja ergastav maitseelamus. Gammel Dansk on värvuselt helepruun, maitselt aga kuiv, jõuline ning piparkooki meenutav.

Gammel Dansk´i võib pakkuda tilgakesena kohvi või teie lemmikõllega. Traditsiooniliselt pakutakse teda toatemperatuuril, väikestest klaasidest ning kellaajast sõltumata.

Galliano L´ Autentico  42,3 %

Vanilje/aniisi ürdiliköör

Originaalne. Klassikaline. Kuldse tooniga ja õrna roheka helgiga. Hästi balanseeritud aroomis ja maitses on tunda Vahemere äärsete viljade ja ürtide koosmõju. Aromaatse ja jõulise maitsega itaalia ürdiliköör. Spirito Italiano.

Galliano Balsamico  37,6 %

Veiniäädikal baseeruv ürdiliköör. Valmistamisel on ühendatud Galliano ja laagerdunud veiniäädika maitsed ning aroomid. Hea võimalus rikkaliku kokteilielamuse loomiseks.

Galliano Ristretto 42,3%

Perfektne kohviliköör, mis baseerub Robusta ja Aracica kohvisortidel. Aroomi iseloomustab aromaatse Galliano ja kange kohvi noot. Maitseb nagu hea kange itaalia espresso ” ristretto “.

Gancia Originale

punane
Gancia, Itaalia

Gancia perefirma asutajaks oli 1850.a. Carlo Gancia, kes lõi Piedmont´e maakonnas Itaalia esimese vahuveini ja pani aluse Itaalia kuulsale vahuveini- ja vermutitööstusele. Tänane Gancia kuulub endiselt 100% Gancia perekonnale, mille viies sugupõlv toodab tipp-tasemel vahuveine ja vermuteid, aga ka suurepäraseid veine.

Gancia veinimaja vermutid on tuntud kui “Itaalia klassikalised aperitiivid”. Eelmise sajandi algul tutvustas Gancia neid kogu maailmale nime all “Torino vermutid”. Vermutite salajane retsept, mis sisaldab erinevaid taimi ja ürte, mida on leotatud alkoholis ja seejärel lahustatud selleks spetsiaalselt valitud veinisegus, pole aastatega muutunud. Gancia Originale on ideaalselt nauditav nii kodus kui baaris, kas siis aperitiivina, puhtalt koos soodavee või jääga ning muidugimõista ka kõikvõimalike kokteilide koostisosana.

Serveerida jahutatult.

Golden Hawk VSOP brandy

Chastenet

Golden Hawk on ehe Prantsuse brändi. Tänu tootmiseks kasutatud kvaliteetsele veinile, kontrollitud destillatsioonile ja hoolikale laagerdamisele on see brändi meeldivalt maheda maitse ja rikkalikult intensiivse aroomiga.

Golden Hawk on klassikaline VSOP brändi.

Golden Hawk sobib puhtalt nautimiseks, kuid temast saab mõnusa seltskonnajoogi ka tooniku, õunamahla või ginger ale´iga segatuna.

Grey Goose Vodka

Tootja: H.MOUNIER
Päritolumaa: Prantsusmaa
Maht: 1.00000 L
Alkoholisisaldus: 40.00000 %
Lühiiseloomustus: Grey Goose viina peetakse üldiselt maailma parima maitsega viinaks. Olles fenomenaalne Ameerika Ühendriikides, maailma suurimal viina turul, on Grey Goose üks paremini müüdavaid ja kiiremini kasvavaid super premium viina brände maailmas.
Orienteeruv hind kaupluses: 558.60 EEK
Detailne iseloomustus:
Grey Goose viina peetakse üldiselt maailma parima maitsega viinaks. Olles fenomenaalne Ameerika Ühendriikides, maailma suurimal viina turul, on Grey Goose üks paremini müüdavaid ja kiiremini kasvavaid super premium viina brände maailmas.

Loodud Cognaci piirkonnas Lääne-Prantsusmaal, illustreerib Grey Goose viina võrratu kvaliteet seda, kuidas tänapäeva maailmas ei asenda ikka veel miski Prantsusmaa epikuurlikku traditsiooni. Cognac ja selle ümberkaudsed piirkonnad paistavad välja luksustoitude, veinide, kangete alkohoolsete jookide ja Grey Goose viina tootmise poolest; Cognaci auväärsed eksperdid kangete alkohoolsete jookide destilleerimise alal jätkavad seda pikka traditsiooni, luues viina, mis ületab täiuslikkust ja saavutab erakordse kvaliteedi.

Grey Goose viina kvaliteedi jaoks on erilise võtmetähtsusega üks ekspert – Grey Goose mâitre de chai (veinikeldri meister) François Thibault. Härra Thibault’ kohustuseks mâitre de chai rollis on jälgida tähelepanelikult Grey Goose viina loomist igal etapil.
Grey Goose viina loomine algab 100% esmaklassilisest prantsuse nisust, mis pärineb Prantsusmaa Beauce’i piirkonnast. Seejärel tagab viieastmeline destilleerimise protsess ühtlasema, pehmema ja rafineerituma maitsega viina tootmise. Siis segatakse härra Thibault’ valvsa pilgu all looduslikult läbi Champagne’ paekivi filtreeritud puhast allikavett alkoholiga kuni see saavutab täiusliku kanguse ja optimaalse maitse.

Grey Goose hajutab täielikult arusaama, et viin on maitsmisel anonüümne alkohoolne jook. Selle aroomi ümbritseb kerge vihje magususele, mis meenutab oivalist prantsuse mandlisaia ning selle maitses on tuntav puhta nisu suursugusus. See on lopsakas ja ühtlane, võine ja täidlane ning jätab suus sulades kauakestva ja meeldiva järelmaitse.

Sellise erilise joogi jaoks ei sobi tavaline pudel ja Grey Goose on igas keskkonnas sobilikult väärikas. Pika mattklaasist pudeli pinnale on lõigatud hallhane siluett läbi mille on näha hanesid lendamas üle Lõuna-Prantsusmaa Keskmassiivi mägede, kust on pärit Grey Goose viina loomiseks kasutatud puhas allikavesi. Raske pudel suletakse seejärel korgiga ja kaetakse fooliumiga.

Grey Goose L’Orange
Mahlakate apelsinide essenss on kunstipäraselt segatud maailma parima viinaga, et luua Grey Goose L’Orange.
See on kerge, karastav ja hõrk, kajastades täiuslikult naturaalset magusust ja puuviljade delikaatsust. See tasakaal ja iseloom on kesksed Grey Goose viina omadused.
Grey Goose L’Orange joogisoovitus
L’Orange Cosmopolitan on maailma parim Cosmopolitan
Grey Goose Le Citron
Maailma parima maitsega viinale on lisatud kerge nauding värsketest sidrunitest ja küps magusus sidruni viljalihast. Maitse on värskendab, särav ja elegantne.
Grey Goose Le Citron joogisoovitus
Naudi sidruni kargust dringis Lemon Drop Martini.

Grönstedts Monopole VSOP

V&S Vin & Sprit AB, Prantsusmaa

Grönstedts konjaki retsept pärineb eelmise sajandi algul Rootsis tegutsenud kuulsalt restoranipidajalt Johan Danielilt.

Grönstedts Monopole VSOP on enimmüüdud konjak Rootsis.

Maitselt on Grönstedts Monopole VSOP pehme, ümar ja veidi suitsuse maitsega. Toote täiuslik maitse ja nauditav aroom on suupärane põhjamaade tarbijatele.

Proovi Sinagi põhjamaade konjakimaitset!

Grönstedts Cognac VS

V&S Vin & Sprit AB, Prantsusmaa

Grönstedts VS on konjak, mille retsept pärineb eelmise sajandi algul Rootsis tegutsenud kuulsalt restoranipidajalt Johan Danielilt. Kvaliteetne Grönstedts *** VS on segatud 3–20-aastastest destillaatidest.

Grönstedts konjak on enimmüüdud konjak Rootsis. Grönstedts VS konjaki aroomis ja maitses on tunda marjasust, iirist ja vanilli ning järelmaitses hõrku tammisust.

Proovi Sinagi põhjamaade konjakimaitset!