Toetajad

Piccolo kursuslased valmistavad kokteile ja segujooke väga kvaliteetsetest toodetest ja seepärast on mul hea meel tutvustada neid firmasid, kes rikastavad minu õppeklassi joogiriiuleid !

Toetajafirmad

Tridens AS www.tridens.ee
              
 
AS Prike www.prike.ee
Pernod Ricard Estonia OÜ www.pernod-ricard-estonia.com
Altia Eesti AS www.altia.ee

Koostööpartnerid

Meeldiv koostöö ettevõtetega, kes pidevalt saadavad koolitusele oma teenindavat personali , tunnevad huvi kokteilimaailma ja lauakatmise saladuste vastu.

 

Africa Kitchen  
Aldera Hotell OÜ www.tallinnhotels.ee
Astlanda Hotell www.tallinn.radissonsas.com
Best Western Hotell Tallink www.bwhotel.tallink.com/est/
Blu Holm restoran www.bluholm.ee
Café Mmuah  
Catering ja Peoteenuste OÜ www.astora.ee
Club Hollywood www.clubhollywood.ee
Café Amigo www.amigo.ee
Endla teatri kohvik www.endla.ee
Fra Mare restoran www.framare.ee
Hotell Pesa www.kagureis.ee
Alfredi Pubi  
Siili Pubi  
Hotell Euroopa  
Maeru trahter  
Marex Grupp OÜ  
   
Oliver restoran www.oliver.ee
Olympic Casino www.olympic-casino.net
   
Profexpo OÜ www.profexpo.ee
Pärna AS www.delfine.ee
Rahvusooper Estonia toitlustus www.estonia.ee
Rakvere Kutsekeskkool www.rak-kkk.edu.ee
Rakvere Kutsekeskkooli täiendõppeosakond  
   
Reval Park Hotell & Casino www.revalhotels.com
Saka Cliff Hotell & Spa www.saka.ee
Savoy Boutique Hotell  
   
Siva Invest OÜ www.sivainvest.ee
Sokos Hotel Viru www.viru.ee
Susi AS www.susi.ee
Stallion AS www.stallion.ee
Strand Spa & Konverentsi hotell www.strand.ee
   
Trioekspress OÜ  
Töötukassa osakonnad  
   
   
Viimsi SPA restoran Meritäht